středa 21. srpna 2013

O webuVítejte na webu, který se věnuje problematice typologie osobnosti inspirované MBTI. Najdete na něm odkazy na české stránky, které popisují nejen MBTI, ale i každý ze 16 typů osobnosti. Tento web je spíše takovým skladištěm informací a užitečných odkazů, které vám pomohou, když budete svou osobnost zkoumat. Dává dohromady především české zdroje a časem se možná pokusí i o nějaký vlastní obsah. V prvé řadě vám má ale usnadnit vaše hledání.

Na sociálních sítích budeme sdílet další věci, jako jsou například vtipné obrázky o každém typu, na Twitteru budeme sledovat české i zahraniční zdroje, na Pinterestu MBTI v grafické podobě a na YouTube budeme vytvářet seznamy videí, které se MBTI nějak týkají.

Co je cílem tohoto webu?

Přiblížit MBTI širší veřejnosti, poskytnout na jednom místě odkazy na užitečné zdroje, brát MBTI i z humorné stránky a upozornit i na možná rizika této typologie osobnosti (indikátoru). V neposlední řadě je to také možnost, jak se o sobě mohou jednotlivé typy či třeba zájemci o MBTI dozvědět.

Pokud se chcete dozvědět, jaký jste typ, udělejte si test. Přehled všech 16 typů pak naleznete zde.